O klubu TepJazz

Otevřením TepJazz clubu navazujeme na tradici teplického Jazz clubu provozovaného Jardou Purkytem a jeho kolegy – patří jim velký dík za odvedenou práci! Díky nim máme na co navazovat!
TepJazz club je nejen jazzová scéna v Teplicích.  Ano, nejen jazzová, protože u nás uslyšíte kromě jazzu/swingu a blues například i funky, chanson, pop, gypsy swing, klezmer a další.. zkrátka to, co se dle našeho názoru hodí pro akustiku krásného prostoru suterénu teplického zámku, kde se naše scéna nachází. 
Kromě pravidelných sobotních a nepravidelných pátečních koncertů si můžete přijít posedět či „zajamovat“ na některou z našich JAM sessions, které se konají každou poslední středu v měsíci od 19:30 hodin. Uslyšíte zde například Julu Baroše a některé jeho studenty z teplické konzervatoře. Právě spolupráce s teplickou konzervatoří a teplickými muzikanty je pro nás zásadní – proto v našem programu najdete koncerty teplických kapel i absolventské recitály studentů konzervatoře. 
TepJazz pro děti:
Víme, že televizním pohádkám se vyrovná jen málo co – ale my to chceme přeci jen zkusit! A právě proto přinášíme živé programy pro děti a jejich rodiče. Dvě soboty v měsíci pro vás chystáme dětská divadla či hudební programy a to od 10:00 a od 15:00. Snažíme se vybírat programy interaktivní, při kterých se nenudí ani rodiče.